معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۸۲ درصد از فرهنگیان استان البرز عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند و این موضوع نشان از اعتماد فرهنگیان استان به صندوق است.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش البرز، مراد مالمیر در پانزدهمین جلسه کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان استان گفت: علیرغم برخی فضاسازی ها برای سلب اعتماد فرهنگیان نسبت به صندوق، ۸۲ درصد از فرهنگیان استان البرز عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند که نشان از اعتماد و همراهی همکاران فرهنگی با این مجموعه است.

مالمیر اظهار داشت: فرهنگیان می‌توانند با عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان در این موسسه سرمایه‌گذاری کنند و ضمن دریافت سود عضویت در زمان بازنشستگی از مزایا و خدمات صندوق در حین خدمت نیز بهره‌مند شوند. رییس کارگروه جذب و نگهداشت اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان استان البرز ادامه داد: قریب به هزار و هشتصد نیروی قراردادی در آموزش و پرورش استان مشغول به کار هستند و شرایطی فراهم شده تا این نیروها نیز بتوانند با عضویت در صندوق از سود و مزایای آن برخوردار شوند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان در پایان یادآور شد: خدمات مناسبی در حین خدمت، مثل پرداخت وام های کم بهره برای سفرهای سیاحتی و زیارتی داخلی و خارجی، ارائه خودرو لیزینگی و… از طرف صندوق ذخیره به فرهنگیان ارائه می شود که همکاران در صورت اطلاع رسانی مناسب، قطعا از آن استقبال خواهند کرد.