نشست کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل، در دفتر این معاونت برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و رئیس کارگروه گفت :با توجه به شرایط سخت اقتصادی امروز کشور، صندوق ذخیره فرهنگیان فرصتی است تا بتوان از ظرفیت های بالقوه آن در جهت خدمت رسانی به همکاران محترم فرهنگی استفاده کرد .

وی با اشاره به اینکه باید ابعاد و ظرفیت های صندوق ذخیره فرهنگیان را به همکاران فرهنگی و معلمان بشناسانیم، اظهار داشت: اطلاع رسانی و آگاه بخشی از اقدامات انجام شده در صندوق ذخیره به همکاران فرهنگی بسیار ضروری است و باید در این زمینه اعتماد فرهنگیان را جلب کرد .

بهارلو در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت ارائه خدمات رفاهی صندوق ذخیره فرهنگیان به اعضا ،تصریح کرد: معلمین ما انسان های شریف و راهبران توسعه علم و فرهنگ در جامعه هستند و ارائه هر خدمتی در جهت ایجاد آرامش آنان امری بدیهی است. وی در پایان با تاکید بر اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان باید نسبت به ارائه خدمات رفاهی برای بازنشستگان نیز برنامه‌های جدی تری را دنبال کند ،خاطرنشان کرد: همکاران محترم فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق ،صورت وضعیت به روز خود را مشاهده کنند.