معاون توسعه منابع و امور فرهنگیان شرکت فرآیند نوین: تا مرداد ماه سال جاری بیش از ۱۸۱ هزار نفر از فرهنگیان کشور در فرایند افزایش سهم حق عضویت خود در صندوق ذخیره فرهنگیان شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش فارس، فتاح سلیمی در کارگروه استانی صندوق ذخیره فرهنگیان در فارس، با بیان اینکه امروز صندوق ذخیره فرهنگیان به یک آرامش رسیده است، تصریح کرد: علی‌رغم تمام هجمه‌ها به صندوق ذخیره فرهنگیان، انصرافی‌های این صندوق زیر یک درصد است و تا مرداد ماه سال جاری نیز ۱۸۱ هزار و ۸۷۷ نفر از فرهنگیان کشور در فرایند افزایش سهم حق عضویت خود در صندوق ذخیره شرکت کردند.

معاون توسعه منابع و امور فرهنگیان شرکت فرایند نوین گفت: حرکت موسسه برمبنای فعالیت‌هایی است که نمودش برای همکاران در طول خدمت اداری روشن باشد و بر همین اساس نیز هلدینگی متشکل از شرکت‌هایی ارائه‌ دهنده خدمات رفاهی تشکیل‌شده است .معاون توسعه منابع و امور فرهنگیان شرکت فرایند نوین از پیش‌بینی سود یک هزار میلیارد تومانی برای صندوق ذخیره فرهنگیان در سال آینده خبر داد.

سلیمی خطاب به فرهنگیانی که هنوز به عضویت صندوق ذخیره درنیامده‌اند ، گفت: کارمندان آموزش‌وپرورش با عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان می‌توانند به میزان ۵ درصد از سهم مشارکت خود در صندوق ذخیره فرهنگیان از سهم دولت بهره‌مند شوند که بسیار بیشتر از سهم تخصیصی به کارمندان سایر نهادهای دولتی است و فرهنگیانی که عضو صندوق نیستند، از سهم دولت بی‌بهره‌اند.

سلیمی در پایان از تلاش های کارگروه استانی صندوق ذخیره فرهنگیان در فارس در شش ماه گذشته که منجر به افزایش سهم حق عضویت معلمان فارس در صندوق ذخیره فرهنگیان کشور شد تقدیر کرد.